موسّسه بین‌المللی سنگ‌بنای حسابداری‌تحلیلی

معرفی شرکت

این موسّسه، که عضو رسمی انجمن حسابرسی ایران، انجمن مشاوران مدیریت ایران، انجمن علمی آموزش و توسعۀ منابع انسانی ایران می‌باشد، متشکّل از متخصّصین منحصر به ‌فردی است که ضمن دارا بودن تحصیلات توأمان مالی، اقتصاد، حقوقی دارای تجربه حرفه‌ای و موفق مرتبط با کلیه خدمات مالی و مالیاتی و پیگیری اعتراضات ناظر به فرآیندهای ارجاع درمراجع دادرسی و حل اختلاف مالیاتی می‌باشند. همچنین عضویت در کانو‌ن‌ها و انجمن های تخصصی ، از جمله انجمن مشاوران مدیریت، انجمن مهندسی مالی، انجمن حسابداری مدیریت را در کارنامۀ حرفه‌ای خویش دارند.

از این ‌رو، با اتکاء به دانش سرمایه‌های انسانی و تجربیات موفق عملی، آماده ارائه خدمات تخصّصی‌ و حرفه‌ای خدمات حسابداری، ظرفیت‌سازی (آموزش)، تولید محتوا و مشاورۀ مالی و مالیاتی ، ناظر به فرآیند ارجاع (اعّم از اعزام نیرو های متخصص حسابدار، مدیر مالی، مشاور مالیاتی و موارد مشابه) ذیل قانون مالیاتهای مستقیم، قانون مالیاتهای غیر مستقیم، قانون تجارت، قانون کار و آیین دادرسی مدنی می باشد.

در نهایت با انتخاب بهترین و سریعترین روش در جهت  حل مشکل و نگرانی شما اقدمات لازم را انجام می دهد وتا انتهای پروژه با پشتیبانی و  حمایت از مشتری همیشه همراه شما خواهد بود.

لذا مدیران ارشد این مجموعه برای همیشه بیم از مشکلات و آشفتگیهای احتمالی مربوط به امور مالی و مالیاتی و چالشهای پیش رو در این کسب و کار را، مرتفع خواهند کرد.

چشم انداز  

داشتن‌ سازمانی متعال برای برآورده سازی نیازهای مشتریان و کسب رتبه اول ارائه بهترین خدمات مالی و مالیاتی در سطح ملل و بین المللی. 

ماموریت

ارائه طرق جدید و خلاقانه مطابق با استانداردها و قوانین روز حرفه ای جهت  توانمند کردن سازمانها در مقابل چالش های پر فراز و نشیب در مالی، مالیاتی،  بیمه‌ایی، ارزش افزوده در کمترین زمان و با بالاترین کیفیت. 

اهداف 

    1. شناخت نیازهای مشتریان و ارائه خدمات بهینه
    2. افزایش رضایتمندی مشتریان، به نحوی که مشتریان به شرکت وفادار گردند.
    3. افزایش کیفیت خدمات به نحوی که مشتریان انتخابی بهتر از ما نداشته باشند.
    4. کاهش زمان ارائه خدمات به نحوی که در اسرع وقت نیاز مشتریان مرتفع گردد.
    5. افزایش بهره وری سازمانی با تکیه بر نوآوری ،خلاقیت ،کار تیمی، کادر حرفه ایی

استراتژی

مشاوره، برگزاری جلسات و دوره های آموزشی نوین و پیشرفته مالی با پشتیبانی حقوقی شما تا آخرین مرحله استحقاق حق با حداکثر سرعت، دقت و کیفیت.

 امروزه با توجه به شرایط و بستر اقتصادی موجود کشور و تغییرات قابل توجه قوانین مالیاتی کشور، کلیه بنگاه های اقتصادی به خصوص شرکت های پیمانکاری، می توانند با شناسایی یک گروه مالیاتی قوی و خبره و با استفاده از دانش و تجربه و مهارت های به روز آنها از مسائل روز دنیا از این امواج پر تلاطم نوسانات بازار رهایی یابند. در غیر این صورت و با نادیده گرفتن این امر ممکن است تبعات سنگین و جبران ناپذیری به شرکت وارد می شود.

زمینه فعالیت 

این شرکت با این اعتقاد که امروزه در عرصه رقابتی اقتصادهای جهانی ،استفاده از  اطلاعات مالی و حسابداری قابل اتکا، مفید و شفاف، مهمترین وسیله تصمیم گیری  برای بنگاه های اقتصادی می باشد و همچنین دستیابی به  اینگونه اطلاعات مذکور  جزء با استفاده از خدمات مشاورین مالی و مالیاتی خبره امکان پذیر نیست ، به همین منظور برای رفع نیازها و کمبود ها و ضعف های موجود و ارتقاء سطح کیفی  اطلاعات مالی و سیستم های حسابداری، فعالیت حرفه ای خود را با بهره گیری از  کادر مجرب و نیروهای متخصص در زمینه ارائه و آموزش حسابداری و مالی ، امور مالیاتی و بیمه ای ، امور ارزش افزوده و امور اداری آغاز نموده است

گواهی‌نامه‌ها

گواهی عضویت حقوقی انجمن علمی آموزشی و

توسعه منابع انسانی ایران

گواهی عضویت انجمن مشاوران مدیریت ایران

گواهی عضویت حقوقی انجمن حسابرسی ایران

گواهی عضویت انجمن حسابداری ایران